top of page
Team.png

TEAM

KINESITHERAPIE

kinesitherapeut Jelske Snoeck

Master in de musculoskeletale revalidatie en sportkinesitherapie - UGent 2014

 

Specialisaties

  • Manuele therapie

  • Dry needling

  • Orofaciale therapie

  • Pre & postnatale kinesitherapie

  • Sportkinesitherapie

  • Kinesiotaping
     

Bijzondere interesses

Sportkinesitherapie (lopers, racket- en balsporten), perinatale begeleiding, myofasciale klachten, stress en hyperventilatie, post-operatieve revalidatie

Jelske
Snoeck

kinesitherapeut Emma Leroy

Master in de musculoskeletale revalidatie en sportkinesitherapie - UGent 2015

 

Specialisaties

  • Manuele therapie

  • Handtherapie

  • Dry Needling

  • Pre- en postnatale kinesitherapie

  • Sportkinesitherapie

  • Orofaciale therapie

  • Kinesiotaping
     

Bijzondere interesses

Manuele therapie (incl. viscerale en craniale fasciae), perinatale begeleiding, sportkinesitherapie, kaakproblematiek, hoofdpijn, stress en hyperventilatie, post-operatieve revalidatie

Emma
Leroy

kinesitherapeut Erwin Derese

Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie - UGent 2007

 

Specialisaties

  • Manuele therapie (Mulligan)

  • Dry needling

  • Orofaciale therapie

  • Sportkinesitherapie

  • Neurogene mobilisaties

  • Kinesiotaping

  • Roptrotherapy
     

Bijzondere interesses

Sportkinesitherapie (lopers, balsporten), hoofd- en nekpijn, postoperatieve revalidatie,

bindweefselmassage

Erwin
Derese

kinesitherapeut Paulien Van Overschelde

Master in de musculoskeletale revalidatie en sportkinesitherapie - Ugent 2021

 

Specialisaties

  • Manuele therapie

  • Dry needling

  • Pre- en postnatale kinesitherapie

  • Sportkinesitherapie
     

Bijzondere interesses

Hoofd- en nekpijn, perinatale begeleiding, post-operatieve revalidatie, myofasciale klachten,

sportkinesitherapie

Paulien
Van Overschelde

kinesitherapeut Febe Roelandt

Master in de musculoskeletale revalidatie en sportkinesitherapie - UGent 2022

 

Specialisaties

  • Pediatrie

  • Dry needling
     

Bijzondere interesses

Sportkinesitherapie, perinatale begeleiding, myofasciale klachten, post-operatieve revalidatie, ademhalingskiné bij baby’s, grof motorische ontwikkelingsstimulatie bij jonge kinderen

Febe Roelandt

PODOLOGIE

podologe Emma De Vidts

Afgestudeerd als podoloog - Arteveldehogeschool 2023.

 

Specialisaties

  • podologische voetverzorging: 

    • ingegroeide teennagels, kalknagels, schimmelnagels, overtollige eeltvorming of andere problemen die u ervaart aan uw voeten.

    • algemene voetverzorging

Emma De Vidts

podoloog Cedric Geers

Bachelor podologie - Arteveldehogeschool 2020.

Reeds enkele jaren in Nederland als podoloog gewerkt en zich verder ontwikkeld binnen het vak. Hierbij verschillende bijscholingen en opleidingen gevolgd om zijn kennis te vergroten. Voor klachten bij dagelijks leven of sporten kan u bij hem terecht voor een afspraak.

Cédric
Geers

ORTHOMOLECULAIRE THERAPIE

orthomoleculair therapeut Nancy Danneels

Master in biologie - UGent 1992

 

Orthomoleculair therapeut volgens de kPNI-filosofie (sinds 2018) en bioresonantie-therapeut (sinds 2018).

Je kan bij me terecht voor (orthomoleculair) voedingsadvies en behandeling van:

  • Spijsverteringsklachten

  • Overgewicht

  • Suikerverslaving, insulineresistentie en diabetes type 2

  • Prikkelbare darm (opgeblazen gevoel)

  • SIBO

  • Allergieën en intoleranties

  • Chronische stress en burn-out

  • Aanhoudende vermoeidheid

  • Chronische hoofdpijn

  • Ziekte van Lyme

Nancy Danneels

bottom of page